Únor 2012

lastfridaynightyeah!

29. února 2012 v 14:20 bloody music
AAAAA YEAH! Asi se z toho zblázním, jak moc se mi líbí tahle coververze! No a co, že nestíhá zpívat, má to svoje kouzlo.. :)


it's time to show synthesizer/face

28. února 2012 v 11:56 bloody mess
Včera jsem narazil u dědy na půdě na skvělou věc! Konečně teď mám něco, co je aspoň trochu podobný syntezátoru! Jakýsi keyboard Yamaha, minimálně 20 let starý. Ten vzhled a zvuk je fakt dost vintage a já ho miluju! Včera jsem si s ním u dědečka hrál a zkoumal, co všechno umí. Při té příležitosti mě vyfotila sestra, a tak se o tu fotku s vámi podělím. :)

ti mě drží nad vodou aneb kdo zaplňuje můj iPod [3!]

26. února 2012 v 13:19 bloody music
Tak jo, poslední díl.. poslední sedmička těch (v mých uších) nejlepších kapel za poslední půl rok. Všechny bych vás rád upozornil, že když je něco v mých uších skvělý, nemusí to tak být v jiných uších.. :D

there goes my broken ego.

20. února 2012 v 18:15 bloody diary
Damn. Damn. Damn! Už mě nebaví zima. Je moc dobře, že to konečně začíná smrdět jarem. Miluju jaro. Je to nejlepší roční období.! Období, který mi nejvíc sedí. Na jaře vám není ani zima, ani teplo. Nemusíte nosit bundy kvůli zimě, stačí vám košile. A taky není takový vedro, aby se vám skinny jeans lepily potem k nohám, you know. :)


ti mě drží nad vodou aneb kdo zaplňuje můj iPod [2]

18. února 2012 v 18:54 bloody music
Tak jsem nějak sesmolil druhou část.. V posledním partu už budou jenom takový lahůdky. :)

not changing the rain

17. února 2012 v 16:36 bloody diary

Dneska jsem narazil na tenhle slogan a naprosto ve mne vyvolal zvláštní pocit. Celý den klečím u zesilovače a s elektrickou kytarou vymýšlím zvuky a písničky.. Navíc nám začalo pršet a všechen sníh slejzá a taje. Je tady uplně šedo, déšť klape na okno a pomalu se snáší i mlha. Vypadá to geniálně a pomáhá to psát trochu psycho písničky.. :) Ale i tak, i přes tohle všechno (i přes to, že podobný počasí je ve filmu Submarine) mám radši jaro a tak to asi zůstane navždy.

ti mě drží nad vodou aneb kdo zaplňuje můj iPod [1]

16. února 2012 v 20:40 bloody music
Rozhodl jsem se, že v několika článcích shrnu mojí momentální hudební top dvacetjedničku. Neptám se vás, jestli máte zájem. Prostě jí vypíšu, i kdybych si to pak všechno měl číst sám, ha? Hudba v mym životě hraje velkou roli. Žiju koncerty, mám kapelu, skládám.. ale hlavně poslouchám. Podle mě se v muzice i orientuju, a tak je jasný, že mým snem je mít jednou třeba vlastní hudební časopis (když už Filter ani Report není, žejo). To už jsem zase docela zabočil.. Tady je první várka!

(fuck the digital rubbish!)

15. února 2012 v 19:29 bloody mess

Máte někdo analogovej foťák? Chystám se si pořídit asi nějaké lomo a potřeboval bych pár rad, protože bych nerad přišel o svůj první nafocený film jen kvůli tomu, že ho špatně otevřu a osvítím. :D Kdo má co k tomuto tématu říct, ať se prosím ozve. Dík! :)

Pamatujete si mě ještě?

14. února 2012 v 19:10 bloody diary
Můj pokus vydržet blogovat vzal za své už po pěti dnech.. Hahá. So funny. Já si vždycky něco umanu a nikdy to nedodělám.. ale směju se tomu. Směju se sám sobě. A baví mě to. :)
Anyway, jsem zpět a ještě s větší dávkou ironie, cynizmu a nabubřelosti než kdy předtím! Jo a taky jsem ostříhanej, kdyby to někoho zajímalo.. :D
Těšte se na další dávku naprosto nepotřebných informací a zpráv! Dík.