Psát "úvod" nebo "vítejte!" není můj styl..

16. května 2011 v 20:35 |  bloody mess
Je to tady. Ve svých patnácti jsem se (už/teprve) rozhodl a odhodlal blogovat. Já vím, už to možná není tak originální, tvořit si "stránky" se svými oblíbenými herci a zpěváky.. Nebojte, to tady opravdu nehrozí. Já vlastně vím to proč chci blogovat, ale nejsem si jistý jak. Potřebuju se vypsat. Všechno co mě kdy napadlo nebo jsem nějakým způsobem potřeboval sdělit, jsem nikdy neměl kam psát.. krom té strašidelné věci jménem facebook. Moji "přátele" ale nejsou tak shovívaví, a tak každý můj názor většinou všichni s radostí zesměšnili a srazili.. Hehe. A i proto jsem se rozhodl psát tady maximálně anonymně. Co kdyby mne někdo z nich vystopoval, že? (Ne, nejsem paranoidní! .. abyste věděli, pořád vidím, jak mě všichni sledujou!)

Takže, abych to shrnul.. Chystám se psát o svém životě, názorech a hlavně hudbě. Hudba je pro mě vážně to nejdůležitější na světě (a v mém případě to nejsou jen pouhá slova, to mi věřte!). Lidem, které jsem zaujal (bojím se, že jich moc nebude.. "ahoj ty tam sám vzadu, neboj se a pojď to číst!") bych rád poděkoval za šanci. Určitě se budu snažit vás nezklamat, nebýt nudný. A hlavně bych rád všechny upozornil, že si hovím v docela silné ironii a mým velkým koníčkem je typický suchý britský humor.. tím bych chtěl omluvit to, že často nebudu vtipný, ikdyž se tak budu tvářit (a doma se tomu smát.. hihi).

Jo a ten, kdo uhodne původ názvu suckyoungblood, má u mě bludišťáka! ;) Tak zatím.
 


Komentáře

1 Tinnie Tinnie | Web | 16. května 2011 v 20:47 | Reagovat

Umíš zaujmout! :) Sdílím asi většinu tvých názorů.. je fajn se vypsat. Ale někdy to bohužel nejde - někdo objeví tvůj blog a je po srandě.
Většinou taky nejde vystajlovat' blog přesně tak, jak chceš. No, holt se člověk prezentuje jako stupidní růžovoučká bárbínka (i když ani nechce..).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama