Květen 2011

Leave me be!

20. května 2011 v 22:03 bloody mess


Nechtě mě být! Nejhorší nálada za poslední 3 měsíce a lidi mě otravujou. Mít zbraň, musel bych střelit sebe, protože by mi nevyzbili kulky na ty *****, co mě nenechaj žít. Jo, je jich tolik! Fůůůů!!!

Prosím ne! Jen to ne!

19. května 2011 v 20:36 bloody diary
Je to tady, dostal jsem se na gymnázium a do dneška čekal na to, s kým budu ve třídě. Na stejnou školu se hlásila i moje slečna a tak jsem si vzal záměrně jiný druhý jazyk. Ona má francouzštinu, já se chopil ruštiny. Říkal jsem si, že je hotovo, že aspoň nebudeme muset být ve stejné třídě (že to prý vztahům moc neprozpívá). Ale teď přišlo docela špatný zjištění, kdy se jedna třída složila jen z němčinářů. Fůůůůůů.. Ruština a francouzština se spojuje a já co? Já budu v jedný třídě se svojí holkou! :/
Chtěl bych se vás, přímo vás všech co na tenhle článek narazíte, zeptat jaký na to máte názor. Je podle vás v pohodě chodit čtyři roky do jedné třídy s přítelkyní? Až na tu školu nastoupíme, budeme spolu někdy v tu dobu rok.. Bude to vadit, udělá z nás stejná třída jenom kamarády? Neumím si na to odpovědět.. pomůžete mi?

God save the Queen

19. května 2011 v 16:56 bloody mess

Dnes jsem tady spíš jen tak na skok, a to s touhle fotkou. Vyjela mi na Tumblr a naprosto mě dostala. Je úžasná. Mám rád romantický fotky a taky jsem naprostej blázen do Velký Británie (o tom jednou taky napíšu , kdyby to někoho zajímalo :P).

Čekaj' na mě Bohnice! To bude teda Karmageddon.

18. května 2011 v 19:33 bloody music
Je to tak! :D Naštěstí je to myšleno trošku jinak. Nechystám se tam nastoupit jako pacient, chystám se tam navštívit festival Mezi Ploty! A nutno dodat, že se fakt moc těším. Chystám se tam asi s dvěma kamarády a to nejspíš jenom na 29.5. (neděle). Lístek stojí 250,- v předprodeji, což není zas tak hrozné. Už se nemůžu dočkat, moje oblíbená Vypsaná Fixa, Sunflower Caravan, Luno.. hehe, nádhera. A to nejlepší? V neděli tam jsou i Sunshine! A to je asi hlavní důvod, proč tam jedu. Jejich ještě čerstvá deska Karmageddon mi poslední dny hraje pořád v iPodu (a když myslím pořád, tak pořád - právě teď je poslouchám, ne nekecám! :D). Není divu, že se těším jak malej, protože to album fakt stojí za to. Nemůžu si pomoct, ale ti kluci jsou vážně čím dál lepší. KMGDDN je skvělá progresivní placka. Nic jí nechybí, aspoň podle mě. Je temná, tajemná a strašidelná.. a pomalá (a to je přesně to, co já můžu - ano, navykl jsem si u Radiohead, přiznávám). No, posuďte sami, jak to zní! ;)

Sunshine - NFNY (Karmageddon, 2011)

Co znamená "inteligentní"?

18. května 2011 v 16:57 bloody diary
Jo, zase je to tady.. Blížej se mi narozeniny. Supersladkých šestnáct, hm, fakt super :D. Před chvílí se mě rodiče ptali (jako už tradičně), co si budu přát. Potom ale dodali větu, kterou jsem vůbec nepochopil: "..ale ať je to inteligentní a s inteligentní cenou." What? Co to má být? Radši jsem se ani neptal a odešel do pokoje rozjímat s Arctic Monkeys. Tak si je užijte taky. Dneska to je spíš takovej tweet, ještě asi něco napíšu. Zatím! ;)


Pro mě je to závislost.

17. května 2011 v 11:49 bloody music
Co se týče mě a muziky, mám k ní vztah asi větší než k mé slečně (díky bohu, že tohle nikdy nebude číst!).. Tím nechci říct, že by mě má dívka nudila, to vážně ne (hehe). Tím chci říct jen to, že prostě hudba je v mém životě na prvním místě. Jsem k ní veden už od mala. Táta je zarytý posluchač všeho - všeho dobrého samozřejmě - a tak jsem to po něm asi zdědil. A jsem za to rád.

Psát "úvod" nebo "vítejte!" není můj styl..

16. května 2011 v 20:35 bloody mess
Je to tady. Ve svých patnácti jsem se (už/teprve) rozhodl a odhodlal blogovat. Já vím, už to možná není tak originální, tvořit si "stránky" se svými oblíbenými herci a zpěváky.. Nebojte, to tady opravdu nehrozí. Já vlastně vím to proč chci blogovat, ale nejsem si jistý jak. Potřebuju se vypsat. Všechno co mě kdy napadlo nebo jsem nějakým způsobem potřeboval sdělit, jsem nikdy neměl kam psát.. krom té strašidelné věci jménem facebook. Moji "přátele" ale nejsou tak shovívaví, a tak každý můj názor většinou všichni s radostí zesměšnili a srazili.. Hehe. A i proto jsem se rozhodl psát tady maximálně anonymně. Co kdyby mne někdo z nich vystopoval, že? (Ne, nejsem paranoidní! .. abyste věděli, pořád vidím, jak mě všichni sledujou!)

Takže, abych to shrnul.. Chystám se psát o svém životě, názorech a hlavně hudbě. Hudba je pro mě vážně to nejdůležitější na světě (a v mém případě to nejsou jen pouhá slova, to mi věřte!). Lidem, které jsem zaujal (bojím se, že jich moc nebude.. "ahoj ty tam sám vzadu, neboj se a pojď to číst!") bych rád poděkoval za šanci. Určitě se budu snažit vás nezklamat, nebýt nudný. A hlavně bych rád všechny upozornil, že si hovím v docela silné ironii a mým velkým koníčkem je typický suchý britský humor.. tím bych chtěl omluvit to, že často nebudu vtipný, ikdyž se tak budu tvářit (a doma se tomu smát.. hihi).

Jo a ten, kdo uhodne původ názvu suckyoungblood, má u mě bludišťáka! ;) Tak zatím.